Cudownych rodziców mam…

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Będzinie pragnie gorąco podziękować wszystkim RODZICOM, którzy otworzyli się na potrzeby naszej szkoły i swoim dobrym sercem, wolnym czasem oraz ogromnym zaangażowaniem przyczynili się do tego, że staje się ona nowocześniejsza i piękniejsza.
Podczas weekendu usunięto stare płytki, teraz zaczyna się kafelkowanie łazienki, pomalowano klasy, będzie też tworzony kącik czytelniczo-    sportowy i wiele innych zmian. W przeprowadzenie remontów rodzice włożyli mnóstwo trudu. Pomoc, którą Państwo zaoferowali okazała się bezcenna. Ogromnie się cieszę, że są wśród Was tak wspaniali ludzie, pracowici, ofiarni, pomysłowi, wytrwali, życzliwi i z poczuciem humoru. Chcę się pochwalić się, że mam rodziców, na których zawsze mogę liczyć.
Wyrażając swą wdzięczność i wielki szacunek za wolę niesienia charytatywnej pomocy naszej szkole życzę wszelkiej pomyślności w realizacji życiowych i zawodowych planów oraz nieustannych sukcesów.
Dziękuję bardzo za wsparcie i liczę na dalszą współpracę!

Wkrótce kolejne relacje i podziękowania dla dobroczyńców.

Elżbieta Wyderka