Anonimowa skrzynka interwencyjna

W  trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów podejmujemy w szkole działania wychowawcze i profilaktyczne !
W  naszej szkole  działa anonimowa skrzynka interwencyjna.
Jest zamieszczona na 1 piętrze przy gabinecie dyrektora. Założona została
w celu zapobiegania zagrożeniom wśród naszych uczniów i aby wzmocnić
współpracę między rodzicami a szkołą.
( W związku z pismem Ministra Edukacji Narodowej
DWKI-WPB.5012.25.2019.BK z dnia 11 maja 2019 r. oraz na podstawie art.
68 ust. 1 pkt 2, 3 i 6 i w związku z art. 51 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia
14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 996, z
późn. zm. )

klasa II B wyjechała na wycieczkę do Zatoru

07.06.2019 roku klasa II B wyjechała na wycieczkę do Zatoru. Podczas całodniowego pobytu oglądaliśmy Park Owadów. Na miejscu okazało się, że możemy zobaczyć ruchome i brzęczące owady. Tuż przy wyjściu znajdował się „Dom do góry nogami”. Jakże wielkie było nasze zdziwienie, gdy wszystkie meble były na suficie. Do Parku Mitologii pojechaliśmy ciuchcią. Tu wysłuchaliśmy opowieści o różnych postaciach mitologicznych i obejrzeliśmy je płynąc gondolą, ponieważ znajdowały się na wodzie. Następnie udaliśmy się do Parku Dinozaurów , gdzie znajdowały się największe w Polsce ruchome dinozaury. Mogliśmy je obejrzeć, dotknąć, wysłuchać ciekawych opowieści przewodniczki i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Po zwiedzeniu go udaliśmy się na smaczny obiad do Karczmy RIVER PARK. Następną atrakcją był film w 5D o dinozaurach przedstawiający historię życia tych stworzeń na Ziemi wraz z efektami specjalnymi. Pod czujnym okiem opiekunów mogliśmy korzystać z różnych atrakcji lunaparku na którym znajdowały się różnorakie urządzenia rozrywkowe. Czas minął bardzo szybko, zmęczeni tak wyczerpującym dniem, ale pełni wrażeń wróciliśmy do domu. Zakupione w Zatorze pamiątki, będą przypominały nam o wspaniałej i pouczającej wycieczce.

Jak nie czytam, jak czytam :)

Jak co roku, braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytanie
Jak nie czytam, jak czytam!

Komers 2019

07.06.2019 r. – Komers klas VIII i III Gimnazjum przeszedł do historii…

Volleyball Nations League 2019

Siatkarze z naszej szkoły z panią dyrektor byli na meczu Polski na Volleyball Nations League 2019 w spodku w Katowicach .

Julia Pilewska Mistrzynią Polski Młodziczek !!!

Julia Pilewska Mistrzynią Polski Młodziczek???? Emilia Habryn wywalczyła brązowy medal???? Brawo! Karolina Hofman 9?, Zosia Pieniążek 30? , Amelka Siwek 34? Gratulujemy❤