Mikołajki

8 grudnia o 14.00 na Dolnej Syberce odbyły się Mikołajki. Aleksandra Kyrcz z przedszkola otrzymała wyróżnienie w konkursie  i prezent od Mikołaja za najpiękniejszą bombkę. Uczennice z naszej szkoły z opiekunami sprzedawały ozdoby  świąteczne na jarmarku, a pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za przygotowanie rękodzieła na kiermasz.

Przypominamy, że w sobotę 15.12. o 10.00 odbędzie się Mikołaj w naszej szkole w hali sportowej. Rada Rodziców organizuje I Mikołajkowy Turniej Sportowy dla dzieci i ich rodziców. Na wszystkich uczestników czeka masa atrakcji. W ramach turnieju przewidujemy różne konkurencje sportowe.

Można się zapisywać  u Przewodniczącej Rady Rodziców pod numerem telefonu 500 089 905. W imieniu Rady Rodziców serdecznie zapraszamy!