Mistrzostwa Będzina w piłce koszykowej dziewcząt

Mimo osłabienia spowodowanego nieobecnością kilku zawodniczek, zespół dziewcząt nieźle rozpoczął tegoroczne zmagania w koszykówce. Podczas zawodów , rozgrywanych tradycyjnie w SP13, w pierwszym meczu nasze koszykarki zmierzyły się z drużyną SP10. Pomimo lekkiego falstartu i fatalnej skuteczności w pierwszej i drugiej kwarcie , dziewczęta odzyskały swój rytm i już do końca kontrolowały przebieg spotkania. Wygrały zdecydowanie – 28:9W kolejnej odsłonie ich rywalkami była drużyna gospodarzy. Mecz od początku był bardzo zacięty, po dwóch kwartach wyrównany. Potem, grająca już drugie spotkanie prawie cały czas ta sama drużyna, złapała zadyszkę, co wykorzystały rywalki i odskoczyły o kilka oczek. Przegrana dała dziewczętom II miejsce
i awans do zawodów powiatowych . Cieszymy się z sukcesu, chociaż pozostała sportowa złość.

Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Sandra Król, Zuza Lenkiewicz, Amelka Włosek, Ewa Zając, Emilia Myrta , Oliwia Piotrowska.