Zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym

„Żegnaj przedszkole, na szkołę nadszedł czas. Niech wspomnienia pozostaną, a do przodu biegnie czas.”

W piątek 23.06.2017 r. w naszym Oddziale Przedszkolnym odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego z udziałem rodziców i zaproszonych gości.

Był to dzień szczególny – pełen przeżyć dla przedszkolaków i rodziców. Zaproszeni goście obejrzeli ciekawy program artystyczny, podczas którego, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności: aktorskie, muzyczno- taneczne. Były też pisemne  podziękowania dla rodziców za aktywny udział w różnorodnych formach współpracy, a także podziękowania ze strony dyrekcji szkoły oraz rodziców. Uroczystość została przygotowana przez p. Ewę Sibielak, p. Martę Kwiecień, p. Klaudię Sokołowską- Baryś. Po zakończonym występie dzieci otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe zapinki-  uśmiechnięte buźki.