XII Powiatowa Olimpiada Osób niepełnosprawnych

25 września 2015 r. w naszej hali  odbyła się XII Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych „Integracja – Będzin 2015”. W olimpiadzie uczestniczyły powiatowe szkoły specjalne, warsztaty terapii zajęciowej, domy pomocy społecznej oraz stowarzyszenia zrzeszające osoby niepełnosprawne z całego powiatu. Celem tej imprezy była integracja społeczna osób niepełnosprawnych przebiegająca w duchu zdrowej rywalizacji sportowej Zawodnicy brali udział w konkurencjach rekreacyjno – sportowych takich jak: sumo, minigolf, czy rzuty do bramek i kosza, a pomagały im w tym nasze uczennice: Z. Habrzyk, A. Szczepańska , O. Cyran, Z. Zielińska, K. Nowak, R. Żbikowska, O. Madejska, E. Duda, K. Szaprowska. Wszyscy bawili się znakomicie o co zadbała, prowadząca imprezę, P. Jola Teda. Na zakończenie zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale ,a każda drużyna – pamiątkowy puchar i torbę z niespodziankami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *