Walentynkowy Koncert dla Babci i Dziadka

To był niezapomniany wieczór zarówno dla babć i dziadków, jak i dla wnuków.
12 lutego 2016 r. uczniowie klasy II c pod opieką wychowawczyni pani Ewy Gwiazdy dali pokaz swoich umiejętności i zdolności podczas Koncertu Walentynkowego dla Babci
i Dziadka.
Dzieci dziękowały swoim bliskim za opiekę, miłość i wychowanie
śpiewem piosenek, recytacją wierszy, tańcem… . Kasia, Tosia, Marcel i Wiktor dali popis gry aktorskiej w scence teatralnej pt. „Inna babcia”. Dzieci odtańczyły „Trojaka” i, wspólnie z gośćmi, zaśpiewały znane wielu pokoleniom piosenki: „Zła zima” i „Biały walczyk”. Były też wzruszające a chwilami zabawne piosenki o babciach, dziadkach i wnukach. Wiktor odegrał na gitarze dwa utwory muzyki poważnej, nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci podarowały swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane karty walentynkowe. Kartkę walentynkową otrzymał też gość honorowy, pan dyrektor Jan Pichura.
Za pomoc i wykonanie pięknych zdjęć z koncertu dziękujemy wychowawczyni klasy III b pani Ewie Sibielak.

Ewa Gwiazda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *