W październiku, jak co roku, obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W tym roku tematem przewodnim było „Czytanie dla Pokoju”. Z tej okazji dla uczniów klas I-III odbyły się dwa konkursy wewnątrzszkolne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. W konkursie „Pięknego Czytania” dzieci czytały wybrane fragmenty książek związanych
z hasłem tegorocznych obchodów. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami, książkami oraz słodkim upominkiem.
W konkursie pt:  „Zakładka do mojej ulubionej książki”  wzięli udział uczniowie klas I – III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Uczestnicy konkursu wykazali się kreatywnością i wykonali własnoręcznie ponad 50 wyjątkowych prac. Komisja konkursowa nagrodziła wszystkich uczestników dyplomami, drobnymi upominkami i słodyczami. Konkursy zorganizowały i przeprowadziły:
p. Ewa Majewska i p. Iwona Wójcik.