Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Pani Dyrektor Elżbieta Wyderka podziękowała wszystkim uczniom za naukę, nauczycielom oraz współpracownikom za pracę w kończącym się własnie roku szkolnym. Serdeczne słowa podziękowań skierowała do rodziców i przyjaciół szkoły, którzy służyli wsparciem i pomocą całej społeczności szkolnej. Pożegnała uczniów klas 3 gimnazjum oraz ósmych – życząc im wielu sukcesów.
Gratulowała uczniom sukcesów edukacyjnych sportowych i artystycznych. Wraz z wychowawcami wręczała uczniom świadectwa, Nobliki i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim zgromadzonym na uroczystości Pani Dyrektor życzyła pięknych i bezpiecznych wakacji!
Przewodniczący Rady Miasta Krzysztof Dudziński odczytał list Prezydenta Będzina Łukasza Komoniewskiego skierowany do uczniów i nauczycieli.
Po przysiędze absolwentów oraz uroczystym przekazaniu sztandaru, uczniowie po raz ostatni przed wakacjami spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.