Sukces uczniów klasy Ia SP.

W ramach ogólnopolskiego konkursu czytelniczego „Książka przyjaciel prawdziwy” zorganizowanego przez Fundację ABCXXI oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod pod patronatem Instytutu Książki oraz Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – uczniowie klasy I a codziennie słuchali fragmentów III części opowieści o Solilandii pt.:„Klątwa ducha gór” Beaty Kołodziej.

Po wielu etapach konkursu została wyłoniona drużyna w składzie: Kamila Stęplewska, Patrycja Wojciechowska, Kaja Rogulska. Dziewczyny przygotowały scenkę pt.: „Troll ze Świątyni Wang”. Scenka została nagrana i wysłana na konkurs.
https://www.youtube.com/watch…
Film (spośród setek nadesłanych filmów) został nagrodzony przez jurorów i wybrany do grona trzech najlepszych w Polsce.
Wciąż walczymy o nagrodę publiczności, dlatego prosimy o oddawanie głosów na nasz film!
Do udziału w konkursie dzieci zachęciły i wspierały panie: wychowawczyni Ewa Juszczyk, wychowawca świetlicy Małgorzata Sęk oraz nauczyciel bibliotekarz Dorota Grunsiok. W nakręceniu filmu, swym operatorskim profesjonalizmem, wsparł nas pan Mateusz Sęk.

ogólnopolski konkurs czytelniczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *