Stacjonarna puszka WOŚP w naszej szkole

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28.01.2024 roku. Tego dnia odbędzie się zbiórka pieniędzy w całej Polsce, ale także w sztabach za granicą. 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej
Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Zbiórka odbędzie się pod
hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Nieco wcześniej, bo już 13.12 rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na ten cel w naszej szkole. Przy wejściu do szkoły będzie znajdowała się puszka stacjonarna, do której każdy może wrzucić pieniążek. W zamian oferujemy ogromny uśmiech oraz piękne czerwone serce. Akcja będzie trwała do 24.01.2024 roku.

14.12.2023r. odbędą się w szkole Jasełka. Serdecznie zachęcamy rodziców, dzieci oraz gości do okazania swojego wsparcia.

Pobijmy nasz zeszłoroczny wynik i pokażmy jak wielkie serce bije w naszej szkole!