Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.

Nasza szkoła gościła cztery najlepsze drużyny „ szczypiorniaka” w rejonie : po dwie z Dąbrowy Górniczej – SP 13 i 29 oraz dwie Będzina- SP 9 i 13. Turniej ,mimo sporych oczekiwań, nie potoczył się po naszej myśli. Nasze nadzieje na sukces ulotniły się już w drugiej minucie pierwszego meczu z SP 13 z DG.
W trakcie rzutu do bramki, kontuzji uległ nasz bramkarz,
co wyeliminowało go z dalszej gry. Niewątpliwie to zdarzenie podziałało na naszych chłopców, którzy jakby stracili wiarę
w swój sukces. Kilka źle dogranych piłek, przechwyconych przez przeciwnika i zakończonych celnymi rzutami do bramki, pozwoliły rywalom na wypracowanie sobie 2-3 bramkowej przewagi, której nie oddali już do końca. Przegrana 10 :6 dała naszym chłopcom III miejsce w zawodach rejonowych.
To z pewnością jest sukcesem, ale szkoda straconej szansy na lepszy wynik.

Zespół grał w składzie: Marcel Wójcikiewicz, Sebastian Herman, Michał Malinowski, Artur Półtorak, Sebastian Żak, Kacper Kisiński, Norbert Popek, Jakub Mader, Michał Pieniążek, Patryk Patrzałek, Konrad Miłosek, Jakub Zabielny, Kacper Kisielewicz.