Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.

Nasza szkoła gościła cztery najlepsze drużyny „ szczypiorniaka” w rejonie : po dwie z Dąbrowy Górniczej – SP 13 i 29 oraz dwie Będzina- SP 9 i 13. Turniej ,mimo sporych oczekiwań, nie potoczył się po naszej myśli. Nasze nadzieje na sukces ulotniły się już w drugiej minucie pierwszego meczu z SP 13 z DG.
W trakcie rzutu do bramki, kontuzji uległ nasz bramkarz,
co wyeliminowało go z dalszej gry. Niewątpliwie to zdarzenie podziałało na naszych chłopców, którzy jakby stracili wiarę
w swój sukces. Kilka źle dogranych piłek, przechwyconych przez przeciwnika i zakończonych celnymi rzutami do bramki, pozwoliły rywalom na wypracowanie sobie 2-3 bramkowej przewagi, której nie oddali już do końca. Przegrana 10 :6 dała naszym chłopcom III miejsce w zawodach rejonowych.
To z pewnością jest sukcesem, ale szkoda straconej szansy na lepszy wynik.

Zespół grał w składzie: Marcel Wójcikiewicz, Sebastian Herman, Michał Malinowski, Artur Półtorak, Sebastian Żak, Kacper Kisiński, Norbert Popek, Jakub Mader, Michał Pieniążek, Patryk Patrzałek, Konrad Miłosek, Jakub Zabielny, Kacper Kisielewicz.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl