Rejonowe Igrzyska dzieci w mini piłce koszykowej dziewcząt z klas 5-6

Nie mają ani chwili oddechu nasze młodsze dziewczęta. Zaledwie dzień przerwy i kolejne zawody. Nie przeszkodziło im to jednak w wywalczeniu kolejnego podium, tym razem podczas zawodów rejonowych w piłce koszykowej. Dziewczęta rozegraly bardzo dobre zawody . Widać było ,że grały bez respektu dla swoich rywalek i śmiało poczynały sobie pod koszem. Dzięki swojej postawie zasłużenie wywalczyły
                                                                                                      III m-ce na podium🥉🏆!!!
Zespół grał w składzie: Natasza Dudzińska, Hania Malinga, Ewa i Hania Korpała-Marchewka, Natalia Czerny, Sandra Krzysztofiak, Julia Piętka, Natalia Kopijka, Natalia Miśta, Nadia Mołda, Diana Pokusai, Jagoda Sośnica, Natasza Wydmańska, Magda Ziętek, Michalina Hypki-Hałka.
Brawo dziewczęta 👍👏