Przeżyjmy to jeszcze raz …

w hali sportowej w Będzinie – Łagiszy miało miejsce naprawdę ciekawe i bardzo emocjonujące siatkarskie widowisko, które zakończyło się sukcesem.  Serdecznie gratulujemy siatkarzom trofeum, jak również niesamowitego hartu ducha i woli walki. Jesteśmy dumni z Waszej ciężkiej pracy i ogromnego talentu. Słowa uznania kierujemy także do trenera Bartłomieja Soroki i asystenta trenera Przemysława Segiety.
Jak na razie –  ANBUD  MKS BĘDZIN  jest brązowym medalistą Turnieju Finałowego Mistrzostw Śląska Młodzików i awansował do 1/4 finału mistrzostw Polski! 13 kwietnia rozegra mecze fazy grupowej Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Młodzików. Jesteśmy przekonani, że „piątek  trzynastego” okaże się szczęśliwym zrządzeniem losu  i osiągnięcie kolejny, mistrzowski, spektakularny sukces. Wszyscy w szkole  trzymamy za Was mocno kciuki . !