Prawdziwy przyjaciel to skarb bezcenny

25 listopada – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.

Od wielu lat obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie najmłodszych klas oraz przedszkolaki przynoszą do szkoły swoje ukochane misie i biorą udział w imprezie, która zawsze ma jakieś motto przewodnie. W tym roku, nawiązując do ogólnopolskiej akcji promującej czytanie z Gangiem Słodziaków, rozmawialiśmy o prawdziwej przyjaźni. Dzieci poznały historię powstania ukochanej zabawki, przypomniały sobie literackie postaci misiów, wybrały misia Okruszka i Wielkoluda. Kubuś Puchatek nie mógł przybyć osobiście, ale przygotował dla dzieci  wraz ze swoimi  przyjaciółmi, małe co nieco 🙂 oraz nagrody, które zostały wykorzystane  w konkursach. Wszyscy znakomicie się bawili i już teraz zostali zaproszeni za rok na następne spotkanie.

Organizatorki dziękują za wsparcie Radzie Rodziców.

Małgorzata Sęk, Dorota Grunsiok