Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Dziewczęta nie zwalniają tempa i mimo jednodniowego odpoczynku znowu dały popis swojej gry. Tym razem bardzo dobrze zaprezentowały się na zawodach wojewódzkich w piłce ręcznej, rozgrywanych Częstochowie, mimo, że grały tam w bardzo mocno okrojonym składzie. W meczu otwarcia zmierzyły się z drużyną gospodarzy. Po początkowej tremie szybko złapały swój rytm i zaczęły radzić sobie coraz śmielej w ataku i zdecydowanie w obronie. Minimalna przegrana nie pozbawiła ich wiary w swoje umiejętności i wiary w sukces. W kolejnym meczu zagrały bardziej agresywnie w obronie , wyprowadzały skuteczne ataki szybkie i od drugiej połowy meczu stopniowo powiększały swoją przewagę nad rywalkami z Lelowa. Wygrana 11:4 przypieczętowała II m-ce w zawodach i wielki sukces szkolnej piłki ręcznej. Szkoda tylko, że w tym dniu dziewczęta nie mogły zagrać w swoim optymalnym składzie , bo kto wie, jaki byłby wynik turnieju.

Brawo dziewczyny za ambicję i walkę, jesteśmy z was dumni!!!

Zespół grał w składzie: Zuza Lenkiewicz, Oliwia Wilk, Amelia Włosek, Ewa Zając, Klaudia Kozieł , Sandra Król, Oliwia Sokołowska, Ola Drążkiewicz.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl