Piłka plażowa – miasto i powiat

Mistrzostwa Będzina  i Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt
i chłopców.

Znakomicie zaprezentowali się nasi uczniowie podczas rozgrywanych na boiskach SP 2 zawodów w siatkówce plażowej. Połączone imprezy- Mistrzostw Będzina i Powiatu -zgromadziły na starcie 6 najlepszych zespołów z Będzina i Czeladzi. Zarówno dziewczęta- Zuzanna Lenkiewicz i Oliwia Wilk oraz chłopcy – Maks Kałuża i Szymon Janus, przez prawie trzy godziny musieli się zmagać nie tylko ze swoimi rywalami , ale również z bardzo doskwierającym upałem i parzącym piaskiem . Efekt tych zmagań był dla nas bardzo miły. Drużynowo dziewczęta zajęły II m-ce w mieście i III m-ce w powiecie. Bezapelacyjnie. najlepsi okazali się nasi chłopcy , którzy zajęli I m-ce zarówno w zawodach miejskich jak i powiatowych i tym samym awansowali do rozgrywek rejonowych.