Piękny uśmiech – zdrowe zęby!

12 i 13 czerwca naszą szkołę odwiedziły dentystki : Pani dr Agnieszka Hajdasz – Golder i Pani dr Paulina Sroczyńska oraz Pani asystentka koordynująca Małgorzata Tworkowska z Polikliniki Stomatologicznej Tarabuła Dent. Lekarki w profesjonalny sposób zaprezentowały metody dbania o jamę ustną, sprawdzały jak dzieci myją zęby, odpowiadały na pytania uczniów, przygotowały gry i zabawy tematyczne dla najmłodszych i prezentację multimedialną dla starszych, wręczyły wszystkim dyplomy i nagrody w postaci – pasty i szczoteczki. Mali pacjenci  są najbardziej wymagający, więc panie dentystki zrobiły wszystko co możliwe, aby wzbudzić zaufanie, znaleźć wspólny język i przekonać, że wizyta w gabinecie stomatologicznym może być prawdziwą przygodą!
Dziękujemy bardzo za spotkanie i prezenty oraz do zobaczenia w nowym roku szkolnym.