Pasowanie na Ucznia

29 września 2023 roku odbyła się w naszej szkole bardzo ważna uroczystość- Pasowanie na Ucznia. Jest to dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego. Uczniowie klasy pierwszej i drugiej wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Publiczność nagrodziła dzielnych Pierwszaków wielkimi brawami. Ukoronowaniem tego wyjątkowego dnia było złożenie przez dzieci ślubowania. Pani Dyrektor Małgorzata Wójcik poprzez dotknięcie ogromnym, zaczarowanym piórem ramienia każdego dziecka zamieniała go w prawdziwego ucznia. Pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami, Polakami, godnie reprezentować klasę i szkołę, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Ciepłe i miłe słowa skierował do dzieci obecny na uroczystości Prezydent Miasta Będzina – Łukasz Komoniewski. Pochwalił umiejętności najmłodszych, życzył samym miłych chwil w szkole i wręczył rogi obfitości.

Wszystkim Pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów i przyjemnego pobytu w murach naszej szkoły!