Nasza szkoła przystąpiła do Akcji E-wolontariat

Nasza szkoła przystąpiła do Akcji E-wolontariat
Klasy 1-3 mają zadanie plastyczne: „Ja i mój zwierzak”
Klasy 4-8 i Wolontariusze mają nagrać krótki filmik „ Ja i mój zwierzak”
Informacje szczegółowe zostały przekazane na Dziennik Elektroniczny.
Oprócz powyższych zadań zachęcamy do udziału w „Biegu do Michy”.
Współpracujemy z Centrum Rozwoju Lokalnego – organizator ogólnopolskich akcji „Dzieci uczą rodziców” i „E-wolontariat” wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu, Miastem Szczyrk i uczestnikami akcji „E-wolontariat” serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego biegu charytatywnego „Bieg do Michy”, którego celem jest zbiórka środków na zakup karmy i potrzebnych rzeczy dla zwierzaków.
Adresaci zadania: klasy 4-8 szkoły podstawowej, szkoły ponadpodstawowe, osoby pełnoletnie
Okres realizacji zadania: 1.10.2021 – 17.10.2021
Opis misji: Pomaganie zwierzakom to super sprawa. Wspieranie zwierzaków, a przy tym promocja zdrowego i aktywnego trybu życia – te dwie idee łączy “Bieg do Michy”. Centrum Rozwoju Lokalnego podjęło się organizacji już kolejny rok z rzędu tego wyjątkowego charytatywnego biegu.
Zadania do wykonania:
– Korzystając z dostępnych Ci możliwości (np. z profili w mediach społecznościowych) zamieść informację o drugiej edycji ogólnopolskiego biegu charytatywnego “Bieg do Michy”.
– Poinformuj rodzinę i znajomych o możliwości uczestnictwa w biegu.
– Weź udział w biegu (dla zainteresowanych aktywnym uczestnictwem w biegu)
Prosimy o oznaczanie wszystkich wpisów w mediach społecznościowych hashtagami: #BiegDoMichy i #EwolontariatCRL
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies i tekst „ZAWIERCIE CENTRUM ROZWOJU LOKALNEGO SZCZYRK IBIEG DO MICHY Zgłoś się Biegaj lub spaceruj Pomagaj! Środki zebrane podczas biegu zostaną przeznaczone na zakup karmy potrzebnych zeczy dla zwierzaków ZGŁOŚSIĘ! ZGŁOŚ Szczegółowe informacje biegu oraz regulamin dostępne stronie internetowej: www.e-wolontariat.org”