Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

Siatkówka chłopców od kilu lat zawsze przynosiła sukcesy. Nie inaczej było i teraz, podczas rozgrywanych we własnej hali zawodów powiatowych, do których przystąpiły cztery drużyny: dwie z Będzina , zespół z Czeladzi i Wojkowic. W pierwszym spotkaniu chłopcy błyskawicznie rozprawili się z zespołem G2, wygrywając 2:0. W meczu finałowym nie dali żadnych szans swoim rywalom z SP2 z Czeladzi. Odnieśli zasłużone zwycięstwo -2:0 i zajmując I m-ce w zawodach zapewnili sobie udział w zawodach rejonowych.

Zespół grał w składzie: Bartłomiej Nyk, Dawid Rak, Maks Kałuża, Jakub Woźniak, Oliwier Soja, Oziębała Michał, Kajetan Komenda, Emil Pacyna, Daniel Mrowiec, Maks Semeniuk, Szymon Janus, Miłosz Ochęduszka.