Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

Wow! To co zrobiły dziewczęta podczas zawodów powiatowych w piłce ręcznej zasługuje na wielki podziw. Zaledwie dzień wcześniej grały wyczerpujący turniej w siatkówkę i nie miały czasu na wypoczynek, a już następnego dnia „ zdemolowały” wszystkie zespoły biorące udział w zawodach szczypiorniaka. Na początek zmierzyły się ze swoimi odwiecznymi rywalkami z G2. Szybko w tym meczu zdobyły pierwszą swoją bramkę, a potem co rusz dorzucały następne. Wygrały 9:2. Kolejny przeciwnik, zespół z Siemoni, również nie sprostał znakomicie dysponowanym w tym dniu naszym dziewczętom, które wygrały wysoko 13:0. W ostatnim spotkaniu z zespołem Mierzęcic dziewczęta nie pozwoliły swoim rywalkom na zbyt wiele. Szybko narzuciły swoje warunki gry, zagrały bardzo dobrze w obronie, przeprowadzały skuteczne ataki i dzięki temu wygrały całe spotkanie 9:2. Komplet zwycięstw pozwolił naszej drużynie na zajęcie I m-ca w turnieju i awans do zawodów rejonowych.

Zespól grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Ewa Zając, Wiktoria Ziębacz, Sandra Król, Emilia Myrta, Amelia Włosek, Oliwia Wilk.