Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt
Wspaniale zaprezentowały się dziewczęta podczas zawodów powiatowych w piłce ręcznej rozgrywanych we własnej hali. W tym morderczym maratonie odprawiały z kwitkiem kolejne zespoły. Na początek rozegrały bardzo ważny mecz z drużyną Mierzęcic. To niewygodny rywal, z którym już walczyły w ubiegłym roku. Tym razem inicjatywa należała do naszych piłkarek, które po chwilowym zastoju, szybko złapały właściwy rytm i wygrały 5:3. W kolejnej odsłonie czekał nas trudny pojedynek, z równie mocnym zespołem SP13. Dziewczęta zagrały bardzo uważnie, mądrze w obronie, a szybkie ataki przyniosły bramki. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 7:2. To były najtrudniejsze dwa mecze, w kolejnych nasze piłkarki grały już na luzie i wysoko pokonały drużyny: z Siemoni- 11:1 i z Dąbia również 11:1. Wygrane wszystkie mecze dały dziewczętom zasłużone
I m-ce i awans do zawodów rejonowych.
Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuza Lenkiewicz, Paulina Porada, Zuza Porada, Oliwia Wilk, Emilia Myrta, Ewa Zając, Emilia Habryn, Oliwia Sokołowska, Julia Pilewska,
Daria Żwirek, Chwastarz Wiktoria, Ola Drążkiewicz.