Mistrzostwa powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt

Mistrzostwa powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt.

 

Niezwykle dramatyczna oprawę miał finał zawodów powiatowych w mini piłce koszykowej dziewcząt, Na parkiecie ponownie spotkały się zespoły SP 9 i SP 13. Od samego początku mecz był bardzo zacięty. Nasze koszykarki walczyły o każda piłkę , były agresywne w obronie i to one schodziły na przerwę z prowadzeniem . Niestety, w kolejne j kwarcie dziewczęta musiały grać w czwórkę , a dodatkowo na samym początku dwie uległy kontuzji. To był dramat , ale nie poddawały się . W dwóch kolejnych odsłonach pokazały jeszcze większą determinację .Po bardzo wyrównanej grze ostatecznie uległy i zajęły w zawodach II m-ce.

 

Zespół grał w składzie: Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Emilia Myrta, Ewa  Zając, Oliwia Wilk, Wiktoria Wrzesień, Daria Żwirek, Zuzanna Fiszer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *