Mistrzostwa Powiatu Będzińskiego w mini koszykówce chłopców

Do Czeladzi przyjechały najlepsze zespoły w popularnym „baskecie „ chłopców, by rozegrać zawody powiatowe. W stawce dwóch zespołów z Czeladzi, dwóch z Będzina
i Psar byli również nasi chłopcy z klas V-VII. Początek zawodów był dla nas bardzo nerwowy. Mało brakowało, a zostalibyśmy z nich wykluczeni. Na szczęście wszystkie formalności zostały załatwione i do pierwszego meczu z zespołem

Czeladzi 2 chłopcy przystąpili bardzo zmotywowani. Po dobrej grze, prowadzonej pod własne dyktando uzyskali szybko przewagę , której nie oddali już do końca. Zwycięstwo pozwoliło im zagrać w ścisłym finale. Najpierw zmierzyli się z drużyną Psar. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, ale w końcówce zabrakło szczęścia i chłopcy przegrali . Kolejne spotkanie , z zespołem gospodarzy , drużyną z Czeladzi 1, toczyło się już pod dyktando rywali. Druga porażka naszego zespołu pozwoliła ostatecznie na zajęcie III m-ca.

Zespół grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Bartek Szpak, Piotr Dawal, Paweł Węgrzyn, Patryk Ćmachowski, Kuba Sokołowski, Wiktor Panok, Łukasz Kołodziej, Mateusz Szpernalowski, Szymon Borkowski, Bartek Turlej.