Mistrzostwa Będzina w piłce siatkowej chłopców

Mistrzostwa Będzina w piłce siatkowej chłopców.
Szybko i bez straty seta nasi siatkarze rozprawili się ze swoimi rywalami podczas zawodów piłki siatkowej, rozgrywanych na naszej hali. Młody zespół , który tworzą chłopcy z klasy VII a i II a gimnazjum, najpierw pokonał drużynę z G2 – 2:0 , a później, również bez straty seta, wygrał swoje kolejne spotkanie z ekipą G4. Zajmując bezapelacyjnie I m-ce w turnieju nasi siatkarze zapewnili sobie awans do zawodów powiatowych i udowodnili, ż wiodą prym w tej dyscyplinie sportu.
Dodatkowo statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju, z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Wyderki, otrzymał Marcel Wójcikiewicz.
Zespół grał w składzie: Pieniążek Michał, Żak Sebastian, Malinowski Michał, Szpernalowski Mateusz, Pasternak Wojciech, Kaliszuk Jakub, Popek Norbert, Mader Jakub, Kiszel Marcin, Przyłucki Patryk, Zabielny Jakub, Jędrusiak Jan, Wójcikiewicz Marcel, Patrzałek Patryk.