Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa Będzina w piłce ręcznej chłopców.🤾🤾🤾🤾🤾🤾
Po bardzo długiej przerwie ruszyły międzyszkolne rozgrywki sportowe. Na początek swoje umiejętności sprawdzali uczestnicy zawodów piłki ręcznej, które rozegrane zostały na naszej hali. Wśród zespołów mogliśmy zobaczyć w akcji chłopców z SP 3, 11, 13 i gospodarzy Sp 9.
Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wyrównane, a nasi chłopcy zostawili na boisku swoje serce i sporo potu. Dzięki fantastycznej grze udało im się wskoczyć na podium, zajmując III miejsce. Gratulujemy👏👍🥉🏆🥉🏆🥉🏆

Zespół grał w składzie: Gabryś Michalski, Łukasz Leś, Tomek Grzyb, Błażej Cyran, Kuba Krawczyk, Mateusz Siba, Dawid Pierzchała, Oliwer Ułart, Szymon Kosowski, Kacper Nowak, Bartek Kosałka, Patryk Włodarczyk, Alan Frąckiewicz, Andrii Lutsyk.