Mistrzostwa Będzina w piłce nożnej dziewcząt

Mistrzostwa Będzina w piłce nożnej dziewcząt.

Kolejny znakomity występ naszych dziewcząt. I nie ma znaczenia w co grają , bo idą jak burza .Tym razem podczas zawodów w piłce nożnej były bezkonkurencyjne. Kolejno odprawiały z kwitkiem swoje rywalki, dominując w każdym elemencie gry. Najpierw pokonały drużynę SP 11- 5:2, potem zespół SP 13- 3:1, a na koniec odniosły zwycięstwo nad piłkarkami z SP 10- 5:1 . Bezapelacyjnie nasze dziewczęta wywalczyły I m-ce i awans do zawodów powiatowych. Dodatkowo statuetkę dla najlepszej zawodniczki zawodów otrzymała Ola Drążkiewicz.
Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Sandra Król, Zuza Lenkiewicz, Paulina Porada, Zuza Porada, Oliwia Wilk, Amelia Włosek, Emilia Habryn, Oliwia Sokołowska, Julia Pilewska, Ola Borcz, Ola Drążkiewicz.