Mistrzostwa Będzina w piłce koszykowej chłopców

Już dawno tak wielkie emocje nie towarzyszyły rozgrywkom chłopców w koszykówce. Podczas rozgrywanych w SP 13 zawodów ich autorami byli nasi koszykarze. Ale po kolei . Pierwszy mecz z SP 8 od samego początku był bardzo zacięty, a kosz rywali zaczarowany. Mimo, że chłopcy mieli dużo sytuacji pod koszem , to piłki nie wpadały. Cały czas przegrywali kilkoma punktami. W czwartej kwarcie nasi koszykarze rzucili swoje wszystkie siły do ataku. To jeden , to drugi zespół wychodził na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem i zdecydowano o 6-cio minutowej dogrywce. Tutaj emocje były jeszcze większe, bowiem oba zespoły grały niezwykle zaciekle
i każdy chciał wygrać. Wszystkim puszczały nerwy, ale to my w końcowym efekcie mogliśmy się cieszyć zwycięstwem: 23:21. Podobny przebieg miało drugie spotkanie z SP 13. Chłopcy walczyli bardzo ambitnie, mobilizowali się i ruszali jeszcze bardziej zdeterminowani do walki, a mieli już sporo w nogach. Po fantastycznej grze ulegli swoim rywalom zaledwie jednym koszem 26:24 i zajęli II m-ce w turnieju oraz zapewnili sobie awans do zawodów powiatowych.

Zespół grał w składzie: Igor Witkowski, Kacper Kisielewicz, Artur Półtorak, Kacper Kisiński, Michał Pieniążek, Kuba Pietluch, Kuba Mader, Norbert Popek, Patryk Przyłucki , Kacper Ostrowski, Michał Miłek.