Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców.

Nasza hala gościła uczestników zawodów w mini piłce ręcznej chłopców. Poziom tegorocznych rozgrywek był bardzo wyrównany, każda z czterech uczestniczących drużyn , miała szanse na zwycięstwo . Nasi chłopcy, z klas V-VI, walczyli bardzo ambitnie, wszyscy zostawili swoje serce na boisku i po bardzo wyczerpujących rozgrywkach wskoczyli na najniższy stopień podium zajmując III m-ce . Super chłopaki!!!

Zespół grał w składzie: Michał Łubianka, Krystian Dudziński, Błażej Cyran, Tomasz Grzyb, Miłosz Kozak, Jakub Krawczyk, Oliwier Ułart, Antoni Orłowski, Mikołaj Lorek, Piotr Potrawa, Kacper Nowacki, Kacper Węgrzyn, Szymon Kosowski, Franciszek Dul, Mikołaj Cichoński.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl