Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce ręcznej chłopców.

Bardzo dobry występ zanotowali nasi młodzi szczypiorniści podczas rozgrywanych we własnej hali zawodów miejskich. W turnieju uczestniczyły jeszcze drużyny z SP 4,11,13. Chłopcy zdominowali swoich rywali z SP11 i 13. W obu meczach prowadzili od początku do końca, uzyskując znaczną przewagę . Fantastycznie w bramce spisywał się Jakub Jurczyk ,który bronił wiele mocnych strzałów. W ataku zaś nie do zatrzymania był Igor Kyrcz, który rzucił najwięcej bramek dla naszego zespołu. Wygrane 10: 2 pozwoliły chłopcom na walkę o zwycięstwo w całym turnieju. Mecz finałowy z SP4 był niezwykle zacięty i w normalnym czasie zakończył się remisem 8:8. Potrzebna była dogrywka. W niej też utrzymywał się remis i wystarczył jeden mały błąd, by rywal przechwycił podanie i wykonał celny rzut. Przegrana 11:10 dała chłopcom II m-ce w zawodach i awans do powiatów.
Brawo za walkę!!!
Zespół grał w składzie: Jakub Jurczyk, Jakub Kiedos, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Piotr Dawal, Norbert Olbryś, Olek Gajos, Mateusz Węgrzynowicz, Szymon Borkowski, Miłosz Janus, Mikołaj Sadowski.