Mistrzostwa Będzina w mini piłce koszykowej dziewcząt

Mistrzostwa Będzina w mini piłce koszykowej  dziewcząt.

Wyjątkowo liczną obsadę miały zawody w mini piłce koszykowej dziewcząt. W turnieju uczestniczyły cztery drużyny: SP1, 9,10,13. Nasze dziewczęta wysoko pokonały swoje rywalki z  SP 1 -32:4  i SP 10- 30:4. Najbardziej widowiskowy i pełen dramaturgii był mecz z gospodyniami, który nasze zawodniczki ,na własne życzenie nieznacznie przegrały, nie wykorzystując  100% sytuacji rzutowych. Ostatecznie dziewczęta

zajęły II m-ce i tym samym wywalczyły awans do powiatów.

 

Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Zuzanna Lenkiewicz, Paulina i Zuza Porada, Ola Szweda, Amelia Włosek , Emilia Myrta, Ewa  Zając, Oliwia Wilk, Wiktoria Wrzesień, Klaudia Dróżdż, Zuzanna Fiszer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *