Mistrzostwa Będzina w mini piłce koszykowej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce koszykowej chłopców.
Chłopcy nie chcieli być gorsi od swoich koleżanek i również postarali się o niespodziankę w zawodach piłki koszykowej. Najpierw po dobrej grze, a co najważniejsze , skutecznej pod koszem przeciwnika, pokonali rywali z SP 10- 21: 12. W meczu finałowym z gospodarzem turnieju- drużyną SP13 – stoczyli bardzo zacięty bój o każdą piłkę, ale tym razem zabrakło szczęścia w rzutach , które nie chciały wpadać do kosza. Szkoda, bo wynik meczu nie oddaje w pełni jego przebiegu. Ostatecznie chłopcy zajęli w zawodach II m-ce premiowane awansem do fazy powiatowej.
Zespół grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Bartek Szpak, Piotr Dawal, Paweł Węgrzyn, Patryk Ćmachowski, Kuba Sokołowski, Wiktor Panok, Łukasz Kołodziej, Bartek Turlej, Wojtek Pasternak, Bartek Wieczorek.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl