Mistrzostwa Będzina w mini piłce koszykowej chłopców

Mistrzostwa Będzina w mini piłce koszykowej chłopców.
Chłopcy nie chcieli być gorsi od swoich koleżanek i również postarali się o niespodziankę w zawodach piłki koszykowej. Najpierw po dobrej grze, a co najważniejsze , skutecznej pod koszem przeciwnika, pokonali rywali z SP 10- 21: 12. W meczu finałowym z gospodarzem turnieju- drużyną SP13 – stoczyli bardzo zacięty bój o każdą piłkę, ale tym razem zabrakło szczęścia w rzutach , które nie chciały wpadać do kosza. Szkoda, bo wynik meczu nie oddaje w pełni jego przebiegu. Ostatecznie chłopcy zajęli w zawodach II m-ce premiowane awansem do fazy powiatowej.
Zespół grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Miłosz Janus, Igor Kyrcz, Dawid Małkowski, Bartek Szpak, Piotr Dawal, Paweł Węgrzyn, Patryk Ćmachowski, Kuba Sokołowski, Wiktor Panok, Łukasz Kołodziej, Bartek Turlej, Wojtek Pasternak, Bartek Wieczorek.