Mistrzostwa Będzina w badmintonie uczniów klas VII-VIII i gimnazjum

Mistrzostwa Będzina w badmintonie uczniów klas VII-VIII
i gimnazjum.

Komplet 12 medali stał się naszym łupem, a to za sprawą uczniów starszych klas, którzy nie chcieli być gorsi od swoich młodszych kolegów i koleżanek. Podczas zawodów badmintona , rozgrywanych w ramach mistrzostw Będzina, wasze koleżanki; Zuza Lenkiewicz, Oliwia Wilk, Klaudia Kozieł , nie dały szans swoim rywalkom z: SP 2, 4 i 13 i wygrały wszystkie swoje mecze. Zajmując I m-ce w turnieju dziewczęta zapewniły sobie awans do zawodów powiatowych.

Również wasi koledzy spisali się na medal . Drużyna chłopców w składzie: Marcel Wójcikiewicz, Kuba Pietluch, Igor Witkowski, także zdeklasowała swoich rywali, wygrywając wszystkie mecze i zajmując I m-ce w zawodach wywalczyła awans do powiatów.

Brawo WY!!!