Mistrzostwa Będzina w badmintonie dziewcząt

Mistrzostwa Będzina w badmintonie dziewcząt.

Wspaniały występ zanotowały nasze badmintonistki podczas rozgrywanych Mistrzostw Będzina .

Zuzanna Lenkiewicz , która miała już okazję z ubiegłym roku zdobyć doświadczenie w tej imprezie , nie pozostawiła złudzeń swoim wszystkim rywalkom. Pokonała je szybko i w pięknym stylu. Druga nasza zawodniczka Klaudia Kozieł, sprawiła jeszcze większa niespodziankę . W swoim debiutanckim udziale również szła jak „ burza” i wszystkie swoje pojedynki zakończyła zwycięstwem.

W finale zawodów spotkały się obie. Tym razem górą była Zuza, która zajęła indywidualnie I m-ce , a Klaudia II m-ce w zawodach . Obie wywalczyły I m-ce drużynowo i zapewniły sobie start w powiatach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *