Mistrzostwa Będzina , Powiatu i Rejonu w drużynowej la chłopców

Mistrzostwa Będzina , Powiatu i Rejonu w drużynowej la chłopców.

W szybkim tempie rozegrane zostały zawody lekkoatletyczne. Na wspaniałych obiektach ZSS w Dąbrowie Górniczej stawiło się osiem szkół : SP 2, 4, 9 13 z Będzina oraz SP 7,13,29 i Szkoła Sportowa w DG.
Nasi chłopcy spisali się dobrze. Startowali w biegu na 100 i 1000 m , skoku w dal , pchnięciu kulą i rzucie oszczepem. Bardzo dobre wyniki zanotowali kulomioci – Kacper Kisiński i Patryk Patrzałek, na podium stanęli również oszczepnicy – Artur Półtorak i Norbert Popek.
W klasyfikacji końcowej zespół chłopców został sklasyfikowany na III m-cu w mieście i powiecie oraz VI w rejonie.
Drużyna lekkoatletyczna startowała w składzie: Kacper Kisiński, Patryk Patrzałek, Artur Półtorak ,Norbert Popek , Konrad Miłosek, Marcel Wójcikiewicz, Piotr Konieczny, Patryk Piotrowski, Jakub Sokołowski, Wiktor Panok, Patryk Gajda, Patryk Przyłucki, Wojciech Pasternak.