Mistrzostwa Będzina i Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców

Mistrzostwa Będzina i Powiatu w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców.

Siatkówka plażowa od wielu lat przynosi nam powód do dumy. Nie inaczej było i w tym roku podczas rozgrywanych na boiskach SP2 w Będzinie połączonych zawodów miejskich i powiatowych . W imprezie uczestniczyły zespoły SP 2,4,9,13 i drużyna Czeladzi. Nasi chłopcy –Mateusz Szpernalowski i Jakub Kaliszuk – rozegrali fantastyczne zawody. Gładko i z olbrzymią przewagą odprawiali z kwitkiem swoich rywali z SP13 i Czeladzi w setach po 2:0 i zajęli I m-ce w zawodach miejskich i powiatowych , zapewniając sobie awans do rejonów.
Drużyna dziewcząt- Oliwia Wilk, Amelka Włosek i Sandra Król , grała ze zmiennym szczęściem. Chwilami radziła sobie bardzo dobrze, a za moment miała chwile przestoju i szybko traciła punkty. Ostatecznie zakończyła zawody na IV m-cu.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl