Mamy mistrzów powiatu będzińskiego w piłce ręcznej!!! 

Mamy mistrzów powiatu będzińskiego w piłce ręcznej!!! ??‍♂️?‍♂️?‍♂️?
W ubiegły czwartek byliśmy gospodarzami powiatowych zawodów w piłce ręcznej chłopców. Do rywalizacji przystąpiło łącznie pięć szkół – my jako gospodarze, SP 13 z Będzina, SP z Mierzęcic, SP z Siemonii i SP z Czeladzi. Rozegraliśmy turniej systemem „każdy z każdym”, więc gry było dużo. Nasi zawodnicy nie mieli sobie równych, pewnie pokonali wszystkich rywali, zdobywając tytuł Mistrza Powiatu Będzińskiego ??‍♂️? Dodatkowo nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła w ręce naszego lewoskrzydłowego – Sebastiana Żaka. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałego sukcesu i awansu do rozgrywek rejonowych. Dziękujemy za piękną, męską grę!!! Jesteśmy z Was dumni ??????‍♂️?‍♂️?‍♂️