Koło teatralne przedstawiło…. i zdobyło III miejsce! Gratulujemy!

Piątek 13 kwietnia okazał się szczęśliwy dla małych aktorów ze szkolnego koła teatralnego! W XXI Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych zajęli III miejsce! Brawo! ???

Uczniowie klas I a i II a ze szkolnego koła teatralnego „Suflerek”, wzięli udział w XXI Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Scenicznych. Komisji konkursowej zaprezentowali legendę
pt. „ Złota kaczka”. To przepiękna legenda, w której dobro wygrywa, a „złe siły” ponoszą klęskę. Czy warto nieść pomoc innym ? Na to pytanie po tym przedstawieniu, dzieci na pewno znajdą odpowiedź. Gromkie brawa licznie zgromadzonej publiczności świadczyły o tym, że przedstawienie bardzo się podobało. Małych aktorów do występu przygotowały opiekunki koła teatralnego, panie Ewa Juszczyk i Marzena Miarka.