Jesienny Piknik Rodzinny

W piątkowe popołudnie (6.10.2023r.) aktywnie spędziliśmy czas na terenie naszej szkoły podczas imprezy integracyjnej. Na piknik stawili się licznie uczniowie naszej szkoły, przedszkolaki z Przedszkola nr 12 w Łagiszy, rodzice oraz pracownicy szkoły. Dziękujemy za przybycie naszym szczególnym gościom: Panu Prezydentowi Łukaszowi Komoniewskiemu, Pani Wiceprezydent Annie Drzewieckiej oraz Zastępcy Naczelnika Pani Agnieszce Bąk.
Impreza była bardzo udana: w powietrzu unosił się zapach grillowanych kiełbasek, popcornu i waty z cukru.

Loteria fantowa, ciasta upieczone przez rodziców oraz rozgrywki sportowe to jedne z najbardziej obleganych atrakcji. Młodzi artyści mogli zrealizować swoje twórcze pomysły malując na folii. Dzieciom spodobał się również dmuchaniec.
Dziękujemy Panu Prezydentowi Łukaszowi Komoniewskiemu za pomoc w zorganizowaniu pikniku.
Dziękujemy również Rodzicom, którzy chętnie włączyli się w przygotowanie imprezy integracyjnej.