I m-ce i awans do finałów wojewódzkich najmłodszych siatkarzy !!!

Półfinały Wojewódzkie Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców.

Mamy kolejny wielki sukces naszych młodszych siatkarzy! Tym razem zanotowali wspaniały występ podczas zawodów wojewódzkich, które rozegrane zostały na naszej hali. Oprócz nich w imprezie uczestniczyły najlepsze drużyny z województwa: Jaworzno, Częstochowa i Zawiercie. Zawody rozegrane zostały systemem „ każdy z każdym”, dzięki czemu mogliśmy obserwować umiejętności wszystkich chłopców. Zaczęło się od efektownego zwycięstwa 2:0 nad ekipą z Zawiercia. W tym meczu nasi chłopcy wiedli prym pod każdym względem. Nieco wyżej poprzeczkę zawiesił kolejny rywal – zespół z Jaworzna, ale dla wspaniale dysponowanych naszych siatkarzy, nie była to silna przeszkoda. Również odnieśli szybkie zwycięstwo 2:0. Ostatni mecz, z wymagającym przeciwnikiem z Częstochowy, miał podobny scenariusz. Wspaniałe ataki, mądra i przemyślana gra w polu, szybko przynosiła punkty i ten pojedynek chłopcy także zakończyli zwycięstwem 2:0. W wielkim stylu nasi siatkarze wywalczyli I m-ce i awans do finałów wojewódzkich. Chłopaki tak trzymać, jesteśmy z Was dumni!!!

Zespół grał w składzie:
Jakub Jurczyk, Jakub Kiedos, Igor Kyrcz , Miłosz Janus, Norbert Olbryś, Olek Gajos, Mateusz Węgrzynowicz, Marcel Grzęda, Michał Łubianka.