Finał wojewódzki w mini piłce siatkowej chłopców

Finał wojewódzki w mini piłce siatkowej chłopców

Nie mieli czasu na odpoczynek nasi młodsi siatkarze . Zaledwie dzień po pasjonującym półfinale spotkali się w Żorach z najlepszymi drużynami województwa śląskiego. W meczu półfinałowym, w pięknym stylu, pokonali drużynę z Tychów 2:1. Po bardzo krótkim odpoczynku , w finale zmierzyli się z gospodarzami imprezy . Spotkanie było niezwykle emocjonujące, chłopcy grali fantastycznie, mieli nawet piłki meczowe, ale niesieni dopingiem rywale z Żor w decydujących momentach mieli więcej szczęścia. Zajmując II, fantastyczne miejsce w turnieju, chłopcy przeszli do historii szkolnej i będzińskiej mini siatkówki. GRATULUJEMY!!!

Zespół grał w składzie: Kajetan Lorek, Wiktor Gancarz, Igor Kyrcz, Mateusz Szpernalowski, Bartek Szpak, Szymon Borkowski, Bartek Turlej, Wojtek Pasternak, Miłosz Janus.