Fantastyczny mecz! Fantastyczny sukces! Braaaaaawooooo!!! :)

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w piłce koszykowej dziewcząt.

Wow!!! Wielkie brawa dla naszych dziewcząt!!!

Na mistrzostwach rejonu w piłce koszykowej nasze dziewczęta pokazały klasę. Najpierw po fantastycznym meczy rozgromiły mistrza Dąbrowy Górniczej 26:9 , grając koncertowo w obronie
i skutecznie w ataku od samego początku. Przez całe spotkanie kontrolowały jego przebieg, a gra była prowadzona w szybkim tempie. Przystępując do meczu finałowego , po zaledwie kilkuminutowej przerwie, z gospodarzem zawodów SP 13
z Będzina, zapewne nasze koszykarki czuły już duże zmęczenie, ale nie zabrakło im woli walki. Grając w olbrzymim skupieniu, stopniowo powiększały swoją przewagę nad rywalkami i chociaż zdarzały im się niedokładne podania lub niecelne rzuty,
to z każdą upływającą minutą przybliżały się do końcowego sukcesu. Zwycięstwo 28:16 przypieczętowało I miejsce
w zawodach i awans do półfinałów wojewódzkich , czym dziewczęta powtórzyły ubiegłoroczny wynik. Brawo!!!

Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Sandra Król, Zuza Lenkiewicz, Paulina Porada, Zuza Porada, Oliwia Wilk, Emilia Myrta, Amelia Włosek, Ewa Zając, Emilia Habryn, Oliwia Sokołowska, Julia Pilewska, Ola Drążkiewicz.

Related News

Wszelkie prawa zastrzeżone © mzs4.bedzin.pl