Fantastyczny mecz! Fantastyczny sukces! Braaaaaawooooo!!! :)

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w piłce koszykowej dziewcząt.

Wow!!! Wielkie brawa dla naszych dziewcząt!!!

Na mistrzostwach rejonu w piłce koszykowej nasze dziewczęta pokazały klasę. Najpierw po fantastycznym meczy rozgromiły mistrza Dąbrowy Górniczej 26:9 , grając koncertowo w obronie
i skutecznie w ataku od samego początku. Przez całe spotkanie kontrolowały jego przebieg, a gra była prowadzona w szybkim tempie. Przystępując do meczu finałowego , po zaledwie kilkuminutowej przerwie, z gospodarzem zawodów SP 13
z Będzina, zapewne nasze koszykarki czuły już duże zmęczenie, ale nie zabrakło im woli walki. Grając w olbrzymim skupieniu, stopniowo powiększały swoją przewagę nad rywalkami i chociaż zdarzały im się niedokładne podania lub niecelne rzuty,
to z każdą upływającą minutą przybliżały się do końcowego sukcesu. Zwycięstwo 28:16 przypieczętowało I miejsce
w zawodach i awans do półfinałów wojewódzkich , czym dziewczęta powtórzyły ubiegłoroczny wynik. Brawo!!!

Zespół grał w składzie: Klaudia Kozieł, Sandra Król, Zuza Lenkiewicz, Paulina Porada, Zuza Porada, Oliwia Wilk, Emilia Myrta, Amelia Włosek, Ewa Zając, Emilia Habryn, Oliwia Sokołowska, Julia Pilewska, Ola Drążkiewicz.