Eliminacje do Miejskiego Konkursu Recytatorskiego

We wtorek 6 marca odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego klas I-III „Mały OKR”.
Uczestniczyło w nim laureaci klasowych konkursów recytatorskich. Każde dziecko prezentowało przygotowany utwór. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach wiekowych. Mali artyści zachwycali naturalnością oraz swymi umiejętnościami recytatorskimi.
Komisja w składzie: wicedyrektor p. Sylwia Latos, i p. Dorota Grunsiok oceniała dobór repertuaru do możliwości wykonawczych uczestnika, interpretację utworu, dykcję, modulację i ogólny wyraz artystyczny. Wyłoniono następujących zwycięzców, którzy będą reprezentowali szkołę w zmaganiach konkursowych na etapie miejskim.
W kategorii klas I I miejsce zdobyła Konstancja Markowska z Ia.
W kategorii klas II naszą szkołę reprezentował będzie Szymon Andrejew.
Zwycięzcą klas III został Stanisław Gawlik z IIIa.
Drugie równorzędne miejsca zdobyli:
Michalina Hypki Hałka, Natalia Kopijka, Mateusz Bogdanowicz- reprezentanci klas pierwszych
oraz Maja Jurczyńska i Oliwia Łebek z klas IIIb.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !