Dzień Przedszkolaka 2017

     Dnia 28 września 2017 roku Oddział Przedszkolny ze Szkoły Podstawowej Nr 9. uczestniczył w wielkim święcie- Ogólnopolskim Dniu Przedszkolaka zorganizowanym na boiskach OSiR-u
w Będzinie. Dzień był wypełniony licznymi atrakcjami. Uczniowie uczestniczyli w konkurencjach sportowych, brali udział w grach
i zabawach przy muzyce.  Wiele emocji wzbudziły pokazy sprzętu straży pożarnej czy pogotowia ratunkowego- każde dziecko mogło obejrzeć wóz strażacki czy karetkę a nawet uruchomić syrenę. Strażacy i pracownicy pogotowia cierpliwie odpowiadali na pytania ciekawskich maluchów. Przedszkolaki odśpiewały również swój hymn i wypuściły do nieba balony z życzeniami. Dodatkową radość sprawił uczniom upominek wręczony przez Prezydenta Miasta Będzina pana Łukasza Komoniewskiego.