Dzień otwarty w SP9

Naszą szkołę odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 12 i spędziły w niej dzień pełen wspaniałych atrakcji, wspólnie z kolegami i koleżankami z naszego oddziału przedszkolnego.
Na zwiedzanie szkoły zaprosiła ich pani Ewa Sibielak – przedszkolaki zobaczyły jak wyglądają klasy lekcyjne, świetlica, jadalnia, korytarze i sale do ćwiczeń. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez panią Jolantę Tedę. Przedszkolaki pokonywały tor przeszkód
i zdobyły medale. Kolejną atrakcją było przedstawienie” Pchła Szachrajka” w którym popisowo wystąpiły dzieci z klasy 3a przygotowane przez panią Marzenę Miarkę

– wszyscy czuli się jak w prawdziwym teatrze. Ostatnim punktem było odwiedzenie oddziału przedszkolnego i uczestnictwo w zajęciach artystycznych prowadzonych przez pana Karola Więcka- dzieci niczym prawdziwi artyści lepiły z gliny. Dzień Otwarty był świetna okazją dla przyszłych pierwszoklasistów i zerówkowiczów do poznania szkoły, nauczycieli a także wspaniałą integracja z naszymi uczniami.