„Dzień Otwarty” w Naszej Szkole

29 lutego zorganizowaliśmy  „Dzień Otwarty” dla dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę  w klasie pierwszej i  ich Rodziców.

Spotkanie rozpoczęło przedstawienie „Szkoła Otwartych Drzwi”, zakończone nastrojowym tańcem kwiatów w wykonaniu uczniów klasy IIA. Następnie goście zwiedzali szkołę i brali udział w przygotowanych, licznych atrakcjach. Dzieci oprowadzane przez naszych nauczycieli zobaczyły klasy, salę komputerową, salę terapeutyczną, bibliotekę, świetlicę, jadalnię i halę sportową, na której czekała sportowa niespodzianka – tor przeszkód przygotowany przez panią Jolantę Tedę, a po nim słodka niespodzianka dla wyrównania poziomu energii.

Następnie dzieci wykonywały kolorowe „drzewko szczęścia”, a rodzice uczestniczyli w spotkaniu z dyrektorem szkoły p. Małgorzatą Wójcik, wicedyrektorem szkoły p. Katarzyną Myrczek i nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej p. Ewą Majewską i p. Teresą Gnatek – Widurską.

Na zakończenie spotkania dzieciaki otrzymały list napisany do Nich przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Mamy nadzieję, że oglądanie szkoły, pomoże im w przygotowaniu się na nachodzącą przygodę edukacyjną.

Nasi goście pełni wrażeń opuszczali mury „dziewiątki”. Miło nam będzie spotkać się z nimi w nowym roku szkolnym.