Dzień chłopaka w klasach 1-3 sp :)

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH I – III

Z okazji Dnia Chłopaka życzymy Wam,
abyście byli pomocni jak komputer,
szybcy jak japoński skuter,
sympatyczni jak maskotka
i słodziutcy jak szarlotka !

W każdej klasie dziewczynki razem z paniami, w tajemnicy przed chłopcami, przygotowywały się do obchodów Dnia Chłopaka.
Kiedy nadszedł oczekiwany 29 września wszystkie dziewczynki odśpiewały swoim kolegom gromkie „ Sto lat!” i złożyły najszczersze życzenia, aby się wszystkie marzenia chłopaków spełniły, mieli dobre oceny, nie kłócili się z nimi i żyli jak najdłużej w szczęściu
i radości. Potem nie było już tak łatwo. Chłopcy musieli przejść wiele prób, aby otrzymać miano „ dżentelmena”, „ duszy towarzystwa ”, „ pomocnej dłoni”. Musieli też przekonać swoje koleżanki, że potrafią pięknie śpiewać. Na osłodę dostali prezenty oraz słodkie upominki, które natychmiast skonsumowali. Mamy nadzieję, że byli zadowoleni z takich obchodów ich święta.się z nimi i żyli jak najdłużej, a najlepiej to w radości. Na osłodę dnia dostali słodkie upominki, które skonsumowali.