Daleka Grenlandia – ciekawa lekcja w klasie 2 a ! Zapraszamy do galerii !!!

Uczniowie klasy 2a przygotowują się do omawiania lektury pt :”Zaczarowana zagroda”!

Aby zachęcić uczniów do przeczytania książeczki wychowawczyni zaproponowała  uczniom   pracę w grupach tematycznych. Dzieci miały przygotować i zaprezentować informacje dotyczące  Grenlandii, jej mieszkańców, zwierząt, przyrody, ciekawych zjawisk.

Przygotowali się wszyscy bardzo starannie. Prezentacje, rysunki, malowane ręcznie portrety zwierząt, mnóstwo informacji !!!

Było bardzo ciekawie, twórczo i kreatywnie. Dzieci uczą się wielu umiejętności pracując w grupach. Pomagają i wspierają się wzajemnie. Nie było łatwo stanąć przed klasą i  jak najlepiej się zaprezentować! Podziękowania Rodzicom za wsparcie dzieci i zaangażowanie w ich prezentacje!