BRAWA DLA MAŁYCH AKTORÓW:)

BRAWA DLA MAŁYCH AKTORÓW !

 

27 kwietnia 2017 roku w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie odbył się jubileuszowy, XX Finał Przeglądu Małych Form Scenicznych. Uroczystość była podsumowaniem występów konkursowych kół teatralnych będzińskich szkół i przedszkoli. Nasi mali aktorzy z koła teatralnego „Suflerek” prowadzonego przez p. Ewę Juszczyk i p. Marzenę Miarkę zaprezentowali przedstawienie pt. „Geometryczna bajka”. Wspaniała gra małych aktorów oraz pomysł, by w przestawieniu wykorzystać surowce wtórne zaowocowały II miejscem i występem na deskach teatru. Licznie zgromadzona publiczność gromko oklaskiwała nagrodzone przedstawienia. Po występie wspólnie zjedzono jubileuszowy tort. Nagrodą dla aktorów jest wyjazd do Teatru Dzieci Zagłębia na dowolnie wybraną sztukę. Gratulujemy aktorom z koła teatralnego w składzie: Samanta Bednarska, Zuzanna Wojtacha, Patrycja Wojciechowska, Anna Margiel, Paula Redel, Aleksandra Misztal, Szymon Andrejew, Jakub Trzewiczek, Tobiasz Janus, Adam Rak, Jakub Grzelak, Devin Zięcina i życzymy dalszych sukcesów.